Księga Gości

Weselna Księga Gości coraz częściej wydaje się być elementem niezbędnym. Odchodzi się już od tradycyjnego obdarowania nowożeńców kartkami z życzeniami i wprowadza się właśnie ten element. Jest to przede wszystkim forma zebrania wszystkich życzeń w jednym miejscu. Tych właśnie pisanych prosto z serca, bowiem często rodzina ogranicza się do podpisu na kartce z wydrukowanymi już wcześniej życzeniami.

Jest to również miejsce na śmieszne anegdotki i komentarze, które mogą dotyczyć zdarzeń z przeszłości pary lub tego co się akurat na weselu dzieje.

Księga Gości często jest elementem uzupełniającym do fotobudki. Oprócz wklejenia zdjęcia goście mają szansę dopisać co nieco od siebie. Rok  temu gościłam na takim właśnie weselu. Młodzi zaopatrzyli się w polaroid i zapas kliszy do niego, klej oraz różne ozdoby samoprzylepne. Goście mieli niesamowitą radochę robiąc sobie takie zdjęcia, niektórzy kilka zabierali ze sobą jako pamiątkę.

Taki album można kupić, jednak coraz więcej par decyduje się na samodzielne stworzenie swojej księgi, która tematycznie i kolorystycznie ma pasować do motywu przewodniego wesela.

A jaka jest Wasza opinia na ten temat? Czy Księga Gości jest potrzebnym dodatkiem na przyjęciu weselnym? Kupić czy zrobić samodzielnie? Zapraszam do komentowania! :)

Jeden komentarz do “Księga Gości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>