Fotobudka

Nie od dziś wiadomo, że przyjęcie weselne to nie tylko jedzenie i muzyka. Coraz częściej Młoda Para, aby zapewnić atrakcje swoim gościom, decyduje się na fotobudkę chcąc jednocześnie upamiętnić TEN dzień w wyjątkowy sposób.Czym  jest rzeczona fotobudka? To nowoczesny mobilny automat do robienia zdjęć, który posiada możliwość ich natychmiastowego wydruku. Przede wszystkim ważnym elementem są tu charakteryzacje. Na sali weselnej udostępniony jest kącik ze wszelkiego rodzaju dodatkami typu: kapelusze, peruki, tabliczki z zabawnymi napisami, wąsy, rogi, etc. Znajduje się tam najczęściej aparat typu polaroid, który zdjęcia wywołuje natychmiast. Goście zostają zaznajomieni z instrukcją, tworzą swoje charakteryzacje i robią zdjęcie, które zostaje drukowane na miejscu. Po wszystkim, taką pamiątkę wrzuca się w raz z życzeniami do specjalnego pudełka lub wkleja się do księgi gości.

Obecnie posiadamy wiele opcji zorganizowania tej atrakcji. Możemy ją zrobić sami lub wynająć od firmy znajdującej się w okolicach miejsca, gdzie urządzamy wesele. Koszt wynajmu takiej atrakcji to ok. 800 – 1500 zł. Firma dostarcza nam na kilka godzin sprzęt wraz z wybranymi elementami charakteryzacji.

Koszty stworzenia takiej budki samemu są ciężkie do określenia. Wszystko zależne jest od sprzętu, z którego skorzystamy oraz od tego czy charakteryzacje i tabliczki zostaną zakupione, czy stworzymy je sami. Niewątpliwym plusem własnej fotobudki jest to, że taki aparat z pewnością posłuży nam jeszcze w wielu innych wydarzeniach.

A co Wy sądzicie na temat fotobudki? Warto czy nie? Piszcie swoje opinie i doświadczenia w komentarzach! :)

3 komentarze do “Fotobudka

  1. My myśleliśmy o fotobudce, ale po przeanalizowaniu listy gości stwierdziliśmy, że mało kto na naszym weselu chciałby z niej korzystać (będzie dużo osób około 50.). W związku z tym pomysł odpadł. Zamiast tego planujemy postawić kilka aparatów i zachęcić gości aby sobie robili zdjęcia sami a potem wyjmiemy karty pamięci i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

    Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)
    http://niezbednikdomowy.blog.pl

    • Wow, świetny pomysł! :) Faktycznie, fotobudka mogłaby się nie sprawdzić wśród gości +/- 50, chociaż osobiście byłam świadkiem kiedy para starszych ludzi (ok. 70) bawiła się rewelacyjnie. Pstrykali sobie fotki z każdym możliwym gadżetem. :) Niemniej jednak, Wasz pomysł może być świetną i tańszą alternatywą dla fotobudki. :)
      Pozdrawiam gorąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>