Trendy 2015: OBRĄCZKI

Wybór obrączek jest bardzo ważny, ponieważ powinny nam one towarzyszyć do końca życia. Będziemy patrzeć na nie każdego dnia, dlatego tak ważne jest, aby na spokojnie wybrać odpowiedni model. Nie ma indywidualnej porady jak dokonać wyboru – z jednej strony unika się sezonowych trendów, aby za kilka lat nie żałować wyboru, z drugiej zaś, nie każdy ma ochotę widzieć u siebie i wszystkich innych ten jeden prosty, ale ponadczasowy wzór. Bez względu w jakiej grupie jesteśmy, przeanalizujmy jaki mamy wybór i na spokojnie przymierzmy wybrane modele. Dajmy sobie czas – minimum trzy tygodnie. Po takim czasie powtórna przymiarka powinna rozwiać nasze wątpliwości.

W 2015 roku dominują modele, w których łączy się białe i żółte złoto. W modzie jest również platyna i modele wykonane wyłącznie z białego złota.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>